SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qera në Prishtinë
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
135353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera në Prishtinë,te xhambazt mbrapa Raifeisen Bank.Rruga:Norbert Jokl,38.Banesa ka :Sallonin,Kuzhinen e re,Banjon e re,Dy dhoma gjumi dhe një dhomë e vogël e punës.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erion
Prishtinë
044274772
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »