SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
135354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen Dardania afer shkolles fillore Dardania banesa gjindet ne katin e pare ka 2 dhoma dhe kuzhin tel:044340598

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sead
Fushë Kosovë
044340598
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »