SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj apartmantin me qira ne lagjen Arberia 2 (kufi me Ambasaden
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
ID e produktit :
135357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj apartmantin me qira ne lagjen Arberia 2 (kufi me Ambasaden Gjermane). Apartmanti ka hyre te vecante, ka nje dhome te ndejes me kuszhine, nje dhome te fjetjes, nja koridor banjo wc dhe nje shpajz. Ne fakt ky apartamennt ka perafersisht 50m2. Ka nxemje qendrore, air conditioner, TV flat, free wifi, maqine te lamjes se enve, teshave shporet frigorifer dmth te gjitha elementet e nevojshme. Ka uje 24 ore ne dite, ka gjenerator (edhe pse rryma shum rralle ndalet), prane kesaj gjithashtu eshte edhe nje kopsht vetem per kete hyrje ku mund te pushoni, gjithashtu ka edhe vend te mjaftueshem brenda oborrit per veture me siguri maksimale. Cmimi per kete apartment me te gjitha shpenzimet eshte 240 Euro ne muaj (All inclusive). Per me teper mund te shikoni fotot.

Me te mira

Tel 044 425-433
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044425433
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »