SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera banesa 2 dhomshe 50m2 kati 1 ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
135361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera banesa 2 dhomshe 50m2, kati i 1-re, ndertim i shtetit afer Qerdhes se femijeve perballe Postes vogel ne Bregun e Diellit. Banesa eshte komplet e mobiluar, ka internet dhe parking. Jepet per kohe te gjate, e pershtatshme per nje familje. Banesa ka keto hapesira:
- salloni me kuzhine e trapezari
- 1 dhome gjumi
- banjo
- ballkon
Qmimi i qirase 200 euro, plus shpenzimet,

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »