SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani afer restorant Dubrovniku
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:27
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat
ID e produktit :
135366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Dardani afer restorant "Dubrovniku", banesa eshte ne katin e peste me lift, me siperfaqe prej 57m2 ne dokumente, ka dhome dite, kuzhine te vecante, nje dhome gjumi dhe banjo.
Cmimi eshte 62.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »