SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ekstra QMIM AGENCY HOME VIP SHET URGJENT BANES 86m2 Shesim ne menyr urgjente dhe me EKSTRA qmim shum Te lir BANESEN prej 86m2 kati 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ekstra QMIM
AGENCY HOME VIP SHET URGJENT BANES 86m2
Shesim ne menyr urgjente dhe me EKSTRA qmim shum Te lir BANESEN prej 86m2 kati 4 ne pej afer stdjumit te qytetit afer parkut te madh
Banesa ka nje renditje shum te bukur dhe ka pamje nga stdjumi i qyteti
Andaj ju qe deshironi ta keni nje Banes ne nje vend shum te qet afer parkut afer qendre mos e leshoni ket rast
Banesat jan ne perfundime siper
Banesat kan nje standart shum te lart ndertimi
Banesa posedon
- 1 - Sallon shum madh me kuzhin
- 2 - Dhoma te gjumit
- 1 - Banjo wc
- 1 - Teras
- 1 - Koridor
Objekti gjindet prane stadiumit te qytetit "SHAHIN HAXHISLAMI"
Objekti esht me nje siguri te plot kamera vezhgimi 24/or
Objekti posedon parking
Objekti posedon uj 24/0r
Andaj mos e leshoni ket rast qmimi me marveshje dhe shum i volitshem kontaktoni ne nr tel apo direkt ju mir presim 24.or
Na Kontaktoni ne nr e Telefonit +37744699964.
+386 49699964 Viber, Tango, Whatsapp . Ne 24/ore Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email adres Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminderit nga HOME VIP-a.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne korrektesin , Sinqeritetin dhe aftesit tona Profesjonale
sepse puna qe kemi bere deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosove Mal te zi ju Mirepresim ne gjdo koh 24/ore ju Faliminderit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »