SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Fushe Kosove
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
135388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen ne Fushe Kosove me cmim shume te volitshem e cila eshte me mobilim komplet te ri dhe me cilesi shume te larte (me lekure).

Hyrja e baneses eshte e siguruar me sistemin me te ri teknologjik per bllokimin e dyerve te hymjes. Kjo do te thot qe vetem personat me posedim te baneses kan te drejte hyrje.
Gjithashtu, ne lagjen e kompleksit banesor, afer jane markete te ndryshme, shkolla, kafiteri etj.

Banesa posedon:

= 1 sallon
- 1 Banjo
= 1 dhome te gjumit
- 1 ballkon
- 1 koridor
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
+38649701446
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »