SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA)Leshoj me qera banesen ne lagjen Arberia
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
135393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen ne lagjen Arberia perballe komunes se re objekti i TREGTI-se, banesa eshte e re e pabanuar dhe gjendet ne katin e 7-te.
Ka sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, terrase.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+386 49 537 532
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045-685-000
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »