SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Qafë, Prishtinë | M1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
135406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira në Prishtinë, Qafë rr. "UÇK" perball Faiffeisen Bank, kati i III-të, 84m2.
Renditja: Sallon me Kuzhine, 2 dhoma te fjetjes,
koridor, banjo dhe ballkon. Banesa është e renovuar dhe mobiluar komplet me mobile moderne
Çmimi: 400€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »