SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeti shpk kerkon Truall per blerje (Kodi 010)
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Madhësia :
1500 m²
ID e produktit :
135410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli kerkohet te jete ne rrugen Gjilan-Bujanoc dhe Gjilan-Livoq te kete 15 ari se paku. Te jete e parcelizuar me rruge, nuk do te thote nese nuk eshte afer rruges kryesore, munde te jete edhe brenda.
Blerja behet me para kesh dhe jo me pritje.
Qmimi duhet te jete jo me shume se 25 eruo m2
Mirpresim klient serioz
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »