SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Gjilan (Kodi: 372/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
1000 m²
Viti i ndërtimit :
2013
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepine ne rrugen qarkore te Gjilanit. Shtepia se bashku me oborr posedon 10 ari, ndersa vetem siperfaqja e shtepise ze 200m2 te te gjithe truallit. Shtepia eshte ndertim i ri dhe i permbush te gjitha elementet kryesore per nje jete sa me te sigurte dhe komode.
Shtepia eshte nje kateshe dhe ka kete renditje:
1.Sallon dhe kuzhine;
2.Kater dhoma gjumi;
3.Banjo;
4.Ballkon;
5.Garazh si dhe
6.Wc ne oborr.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjensionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk iu ofron zgjedhje te ndryshme.
Ju Mirepresim ne Agjensionin:
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »