SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA TE POSTA E MADHE DARDANI 60m2, 58000euro
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:52
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
135419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA POSEDON:
Lokacioni: Dardani afer postes se madhe Siperfaqe: 60 m2 Kati 8
Renditjet: - Sallon - Kuzhine - Dhoma e gjumit - Dhoma e femijeve - Ballkon - Shpajz Posedon: - Nxemje Qendrore Termokos - Lift - Parking - Pamje nga qyteti, kah Ulpiana
Lista poseduese dhe dokumentacioni jane ne gjendje te rregullt.

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.

044/374-331 049/545-181

selami.murturi@gmail.com

+386( 49) 545 181
+377( 44) 374 331
Informata rreth publikuesit
LIRZA
null
37744374331
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »