SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj banesen me qira ne qender!Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
135426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj banesen me qira ne qender,ka dy dhoma gjumi salloni me kuzhin,nje banjo ballkoni dhe koridori banese gjendet ne qender afer Stacionit Policor ne katin e dyt qmimi 300e
per info: 045980111 (viber) & 044249654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »