SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RISIII RISIII ..... 24/or Ofert ..... -BANES 54m2 + 16 TERAS + 2 Ballkona E mobiluar per vetem 25mij euro AGENCY HOME VIP SHET BANESEN PEJ Banesa ka
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
135429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RISIII RISIII ..... 24/or Ofert .....
-BANES 54m2 + 16 TERAS + 2 Ballkona E mobiluar per vetem
25mij euro
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN PEJ
Banesa ka 54m2 Pus teras 16m2 -- 4x3.5m
Po ashut banesa posedon Podrum dhe nje sall ekstra madhe perbashket ne podrum .
Agency home vip shet banesen ne fidanishte komplet te mobiluar ne menyr shum persur dhe shum unike e kulitative .
- Banesa eshte ne gjendje te mir e rinovuar Komplet
- Banesa ka ket renditje ni dhom fjetje sallon me kuzhin ballkon te madh plus nje ballkon terase
banjo nje koridor si dhe nje podrum ka edhe nje salle te perbashket - Banesa ka pamje te bukur dhe nodhet ne katin e 5
andja ju qe deshironi ta keni banesen e kompletuar me nje super qmim e me dukumetacjon te regullut perkthimi i me nje hershem te noteri me flet poseduse 1/1 mos hezitoni
qmimi nuk diskutohet
Na Kontaktoni ne nr e Telefonit +37744699964.
+386 49699964 Viber, Tango, Whatsapp . Ne 24/ore Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email adres Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminderit nga HOME VIP-a.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne korrektesin , Sinqeritetin dhe aftesit tona Profesjonale
sepse puna qe kemi bere deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosove Mal te zi ju Mirepresim ne gjdo koh 24/ore ju Faliminderit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »