SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 87m2 kati i 6-te ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
135439
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe 87.5m² në katin e 6 dhe 8, në Mati 1. Banesa është ndërtim i ri e gatshme për banim, ndertuar nga Kompania MAB. Objekti ështe me leje ndertimi, perkthimi behet te Noteri. Banesa ka këtë renditje hapësirash :
- qendrin ditor ndaras
- kuzhinë e trapezari ndaras
- 2 dhoma të fjetjes
- 2 banjo
- ballkon
Qmimi është 650 euro për m² qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »