SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 76m2 kati i 5-te, ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:02
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
135455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3dhomëshe 76m² në katin e 5, lagjja Mati 1. Banesa është ndërtim i ri nga Kompania MAB, eshte e gatshme per banim. Eshte me leje ndertimi dhe mund te behet perkthimi te Noteri. Banesa ka orientimin nga Lindja dhe këtë renditje:
- qendrimi ditor
- kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- ballkon
Qmimi është 650 euro për m², qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »