SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Nje kat me Qera ne Prishtin i mobiluar
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
135457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet kati i mobiluar ishtepis ne Prishtine lagja Vreshta .Hyrja eshte e veqant dhe ka 4 dhoma si dhe nji balkon dhe vend parking.Per inf.ma te gjera lamronu ne te 0041763075338 ne veiber apo uatsep.si dhe email adrese sali.gjukaj@hotmail.com.Qmimi 200 E dhe vlen per familjar.
Informata rreth publikuesit
Sali
Prishtinë
0041763075338
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »