SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jetet banesa me qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
135496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PershendetjeJemi te interesuar qe ta leshojme banesen me qera.Atehere,banesa gjendet afer Pejtonit,perballe stacionit hekurudhore ne Prishtine,ne kompleksin Ramiz Sadiku.Eshte ne katin e 5-te Eshte 65m2Sallon me kuzhinedhome e gjumitbanjo dhe ballkonHyrja Aka dalje edhe nga garazha edhe nga hyrja kryesorevend te mjaftueshem per parkingEshte e pa mibiluar dhe mundet me u leshu me qera si zyre ose si banim,por duhen vet me e mobilu...Posedon ngrohje qendrore Cmimi 250 €Nr. 049813641 dhe 049135121

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zymrite
Pristina
049813641 049135121
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »