SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje Bregu i Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:11
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
135534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet përmbi ambulanten
Kati I
Banesa posedon
Sallon me kuzhin
Një dhom
54m2
Ka hapsiren e gjelbruar e cila mund të shfrytëzohet si oborr
Ka dhe gilinderat ne at pjes të oborrit

Tel: 045 530 080 / 049 60 77 33
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »