SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka ne Zllatar(Lugmir) te Prishtines
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
135567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka me siperfaqe prej 1 hektar e 70 ari ne Zllatar(lugmir) te Prishtines. Toka gjendet afer restaurant Kulla. Ka pozitë dhe pamje shume te mire te qytetit te Prishtines. Çmimi shume i volitshem, 750 euro per ari. Tel 044 502 043 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agjencion
Prishtinë
044640242
Zllatar [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »