SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER EXTRA SHTEPI ME QERA
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
500 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
135568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtepia me qera ne bregun e diellit te banesat e bardha

Super shtepia me 500m2 ka këtë renditje :

Sallonin dhe kuzhinen ( e madh ) + 6 dhoma gjumi + garderobë + 3 banjo + 3 garazha + rreth 4 ari oborr

Shtepia ngrohet me pelet

Shtepia rekomandohet të lëshohet për ndërkombtar
Për më shumë fotografi klikoni tek linku: www.facebook.com/prishtinaere.official/posts/685701421593024 

tel::049889854/044889854
viber +37744889854

çmimi: 1900€ ( i diskutushem)
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »