SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shtije
Çmimi :
€122,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:43
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
135570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia me 2.75 Ari

Shtepia tri kate me rreth 270m² të banuara posedon këtë renditje :

Kati i parë sallon , kuzhinë dhe një banjo.

Kati i dytë dy dhoma gjumi dhe një ballkon.

Kati i tret i pa banueshëm

Shtëpia posedon edhe podrum të gjërë.

Dyshemeja llaminat, parket dhe pllaka.

Posedon infrastrukturë të rregullt.

Gjendet në lagjen “ Dheu i Bardhë”

Çmimi i shtëpis është 122.400 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen
tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afer postes se vogel)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »