SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me qira në Arbëri
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
450 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135574
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet shtëpia me qira në lagjen Arbëria me sipërfaqe të përgjithshme 450m2. Shtëpia përbëhet nga: 1 dhomë e madhe e ditës ( sallon 55 m2), 6 dhoma gjumi, kuzhinë, korridor, 3 banjo,shpajz dhe 3 ballkona me pamje të bukur të qytetit.Shtëpia është tërësisht e pa mobiluar dhe është i pajisur me kamera sigurie si dhe ujë 24 orë. Shtëpia ka një pamje të mrekullueshme të qytetit,çmimi 3.000€.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »