SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 50m2 me qira per zyre ne Ulpiane
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:25
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
135581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 50m2 me qira per zyre ne Ulpiane.
Banesa eshte ne katin perdhese, ka dy hapsira pune, banjo dhe koridor.
Çmimi eshte 200euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »