SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
135582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LSHOHET ME QERA

 Shtepi për familje 80 m2, tri dhoma, një kuzhine, 1 banjo.- çmimi 200 euro/muaj

Ne çmim janë përfshi këto shpenzime :
• Ngrohja qendrore dhe Uji sanitar - i ngrohtë ( shtëpia ka ngrohje vetanake.
• Ujë 24 ore nga rrjeti dhe vetanak
• Largimi I mbeturinave.
• Internet wirless.
Banesa ka hyrje te veçanta dhe janë te mobiluara.Te interesuarit mund te paraqiten ne numrat:
+386 49 588 138 dhe 045 914 263
Informata rreth publikuesit
Banesa
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »