SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera (Flat for rent)
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '17
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
135606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesë me qera ne lagjen Lakrishte, tek objekti ProCredit Bank (ndertesa e Fitores). Banesa posedon një sallon me kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo, një koridor dhe ballkon me total sipërfaqe prej 87m2, Banesa posedon nxemje qëndrore (e lidhur me Termokos), ashensorë dhe ndodhet në katin e 9-të. Banesa është në gjendje të rregullt dhe nuk ka qenë e banuar deri më tani. Përparësi kan familjarët dhe të huajt.
Informata rreth publikuesit
Edi
Prishtinë
044212516
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »