SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira Banesa, rruga Bajram Kelmendi
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
135642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është 89m2 dhe është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne dhe është në katin e parë.


Banesa Posedon:

2 Dhomë gjumi
1 Sallon me Kuzhinë
1 Banjë
1 WC
1 Shpajz
1 Korridor
2 Ballkona
Parking rrugor

Banesa ka ujë dhe rrymë 24 ore në ditë, nxemja qendrore është Termokos edhe air-kondicioner.
kushtet për jetesë janë perfektë, aty afër gjindet edhe parku i qytetit, dhe jeni 5 minuta larg sheshit.

Çmimi i qirasë mujore është 5oo€

Kordinata në GoogleMaps: 42.664690, 21.167669

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »