SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera banesa ne Prishtine (Kodi: 374/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk jep me qera banesen me 130m2 ne Rr. Gustav Majer (tek sllovenia sport) ne Prishtine. Banesa leshohet vetem per nderkombetare ose per ndonje familje sepse eshte nje banese e re, e renovuar, e pabanuar nga askush me pare duke i plotesuar te gjitha kushtet elementare per nje jete sa me te sigurt dhe komode. Kjo banese eshte e pajisur me nxemje qendrore, alarm dhe kamera me senzore. Banesa gjithashtu ka energji elektrike dhe uje 24h.
Banesa gjendet ne katin e pare dhe ka rete renditje:
1.Sallon;
2.Kuzhine;
3.Tre dhoma gjumi;
4.Nje banjo;
5.Nje ballkon;
6.Nje shpajz.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjensionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk iu ofron zgjedhje te ndryshme.
Ju Mirepresim ne Agjensionin:
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »