SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Oferte
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
135652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes _Kat shtepie me qira ne Arberi, afer Ambasades Gjermane ,ka nxemje qendrore, rezervar uji dhe gjenerator (edhe ose ska nderpreje te energjise elektrike ka gjenerator 24 ore). Ka gjithashtu oborr perpara hymje te vecant.
Banesa posedon:
- nje dhome gjumi
- dhomen e ndejes me kuzhine,
- banjon
- koridorin
- ballkon
- shpajz
Qmimi 250euro (me te gjiha shpenzimet)

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 0 019 & 045/ 641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »