SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE LAGJE TE SPITALIT-AFER ROYALIT
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:45
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
135653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne lagjen e Spitalit me sakesishte mbrapa banesave te Royalit. Banesa gjindet ne katin e IV(lifti punon), banesa eshte e pa mobiluar ndersa pronari e vendos kuzhine dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo
shpajz

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »