SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Kalabria (Emshir) EXDC
Çmimi :
€54,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:58
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
135655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Kalabria (Emshir) që ka 57m2 në kompleksin banesor (EXDC). Banesa është në katin e parë dhe ka: sallon me kuzhinë, trapezari, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon, garazhe, lift, ujë dhe rrymë 24h, dhe shitet e mobiluar!..Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr, tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »