SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet shtëpia luksoze me qera në lagjen Veterrnik
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
1750 m²
ID e produktit :
135658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia luksoze me qera në lagjen Veterrnik. Shtëpia është 1750m2 B+P+1 që përbëhet prej një salloni super luksoz me kamin dhe pamje nga pishina, një kuzhinë me dy tryezaria, tetë dhoma gjumi që secila dhomë ka banjo dhe dhomë për garderobë, tetë banjo disa prej tyre me jakuzi, tre ballkona, bodrum me katër njesi, ngrohje qëndrore, dy garazhe, ujë dhe rrymë 24h, sistem alarm dhe kamera, fushë basketbolli, 27 ari obor, dhe një pishinë te madhe. Shtëpia është e pa banuar më parë me mobilime te reja!…..Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr, tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »