SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa me qera ne qender te 4llullat!Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
135659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qera ne qender te 4llullat, banesa posedon 2dhoma gjumit, sallon, kuzhin, banjo gjendet ne katin e parë
qmimi 300e i diskutushem, banesa vlen per familjar si dhe per studenta
per informata: 045980111 (viber) & 044249654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »