SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE BANESA ME QIRA TE QAFA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
135663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Te Qafa ( te kafet e vogla ) , kati : Katër ( IV ) .
Banesa posedon : Dy dhoma gjumi salloni me kuzhinë , koridori , banjo , dhe ballkoni .
Çmimi : 300 €
Tel : 044 361 782
Tel ;049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »