SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej banes me 10% pages me kontrat dhe pjesa tjeter me rata
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
135669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Faqet tona janë të mbushura me ide frymëzuese, projekte praktike, dhe krejt kete pune e bene shum leht biseda me arkitektin plus udhëzimet dhe informatat që jumund te merrni.
Është koha për t’u përqendruar tek oferta e me poshtme e cili propozon modelet më të mira te banesave dhe më te pershtatshme per gjithe jeten .

Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa :73 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Sallon me kuzhine
Banesa: 81 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 83 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 87 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 91 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 105 m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 119m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine

Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: ‪#‎Liridona‬ Mustafa
049 105 203
Informata rreth publikuesit
Liridona
Prishtinë
049 105 203
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »