SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 50m2 (ZYRE) me qera në qendër.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:21
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
135673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 50m2 (ZYRE) me qera në qendër.
Banesa ndodhet përballë hotelit “Swiss Diamond” dhe është ne katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
2. Dhoma pune
1. Kuzhinë
1. Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »