SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Mati 1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Mati 1, afer Super Viva Store ndertime I ri e pa banuar me pare , 86 m2, ka parking personal dhe banesa mobilohet e gjitha
Banesa posedon:
- Dy dhoma gjumi
- Salloni me kuzhinë
- Koridori
- Banjo
- Ballkoni
- Shpajzi
Qmimi 350 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »