SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira ne Emshir
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:24
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Emshir, banesa eshte komode e mobiluar e gjitha, 62m2, banesa ka dhe nxemje qendrore dhe ashensor
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 260 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045 /641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »