SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qira ne Arberi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Arberi, mobiluar ne teresi, 97m2
banesa gjendet afer Komunes se re
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- ballkon dhe
- sallon dhe kuzhine
- koridor
Qmimi sipas marreveshjes

Kontakt_Whatsapp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »