SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHITET BANESA NË FUSHË KOSOVË
Çmimi :
€430.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:14
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
121 m²
ID e produktit :
135691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin Fushë Kosovë te "Canolli" ( përball Apollonise 1 ) , katin e tetë (VIII) , sipërfaqja : 121 m2 .
Banesa posedon : Tri dhoma gjumi , salloni me kuzhinë , koridori , banjo dhe ballkoni .
Çmimi : 430 € m2
Tel : 044 300 089
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »