SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt afarsit 128 dhe 170m2 me qera ne qender
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:25
Madhësia :
1500 m²
ID e produktit :
135695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt afarsit 1500m2 me qera ne qender mrapa teatrit kombetar.Objekti eshte 8-katesh,mund te leshohet secili kat veç e veç ne hapesire prej 128m2,170m2 ose edhe me shume varesisht nga kerkesa e klientit.
Objekti eshte i posa ndertuar me standarde Europiane dhe ende eshte i pashfrytezuar.
Objekti posedon ngrohje qendrore,rezervuar te ujit,parking nentokesor.
Eshte i pershtatshem per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesore.
Çmimi sipas marreveshjes,informata 044 249 654 (viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »