SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera n'Ulpian
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
135727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera ne ulpian mbrapa aak-se ka dy dhoma gjumi ,dhoma ndejes me kuzhin,koridor, banjo.gjendet ne katin e katert uj dhe lift 24h.. info 049539011 044953262
Informata rreth publikuesit
GenT
Prishtinë
044953262
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »