SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa luksoze ne Veternik - Kalabri
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
135760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 110m2 te shperndara ne nje sallon tejet te madh mbi 35 m2 dhe kuzhine te vequar, Dhoma e prinderve me teras, dhoma e femijeve dhe nje teras tjeter te madhe tek salloni.Banjo dhe Wc

Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe nuk i mungon asgje.

Hyrja ne objekt me Kartela, lifti funksion dhe Uje 24h.

Mobilet jane te reja.

Cmimi: 350E

Banesa ka edhe Garazh e cila mund te merret sipas nevojes se klientet duke paguar +50E shtes

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »