SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE EXTRA 3 DHOMA
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:24
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me qira ne Lagjen Arberi tek Five Star,mobiluar Extra, kati i pare
Banesa posedon:
- Sallon me kuzhine dhe trepezari,
- 3 Dhoma fjetjeje
- koridor
- Shpajz,
- 2 Ballkona njeri 10 m2,

Kontakt _WhatsApp_Arberi
045 19 00 19 & 045 641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »