SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 115m2 me qira per zyre, mbrapa Hotel SIRIUS
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:29
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
135771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 115m2 me qira per zyre,rruga "Tringe Smajli, mbrapa Hotel "SIRIUS".
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje hapsire te madhe pune dhe tri hapsira tjera me te vogla, dy banjo dhe ballkon.
Banesa eshte shume e pershtatshme per zyre, ordinance apo qfaredo veprimtarie tjeter.
Çmimi i qirase eshte 400euro na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »