SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 90m2 me qira ne Lakrishte te "ProCredit Bank"
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
135772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 90m2 me qira ne Lakrishte te "ProCredit" Bank.
Banesa eshte ne katin e nente, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »