SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banese Super Exlusive-DUPLEX-RENT FLAT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me qera ne Bregu i Diellit,Duplex e mobiluar ne teresi extra
Rryme 24/7, Uje 24/7, Parking dhe Oborr
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi,
- 1 dhome te dites,
- 1 Wc,
- 1 Banjo,
- Kuzhine,
- Trepezari,
- ballkon, dhe
- dhome pastrimi

Kontakt_Viber_WhatsApp_
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »