SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Ekzkluzive me qira ne Tophane
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne TOPHANE , banesa gjendet perkatesishte mbrapa restaurant Sofrabezi, kati i 2, uje 24/h po ashtu dhe rryme, monitorim te kamerave 24/h, me garazh, mobiluar ne teresi
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 380euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »