SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qera te Parku
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Parku mobiluar ne teresi, dhe moderne
Banesa Posedon:
- Dhomë Gjumi
- Sallon me Kuzhinë
- Banjo/Wc
- Ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/ 641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »