SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 74m2. Kati 5. Te SUPER VIVA.
Çmimi :
€730.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:27
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
135797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posedon 2 dhoma gjumi.
Qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Pamjen ne lindje.
E gatshme ne shtator 2017.
Mundsi pagese me keste.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »